Zespół Szkół w Trębaczowie

Finał Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2023/2024

W tegorocznych rozgrywkach sportowych na hali w Trębaczowie zorganizowane zostały Gminne Mistrzostwa w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Udział wzięli uczniowie ze szkół z Perzowa i Trębaczowa.

Zawody sportowe zostały zorganizowane dla dziewcząt i chłopców w kategorii klas młodszych i starszych. Po kilku godzinach wspaniałej i zdrowej rywalizacji w emocjonujących pojedynkach, uczniom naszej szkoły udało się zakończyć zawody na pierwszym miejscu na podium, co dało im awans do kolejnych powiatowych rozgrywek w Łęce Opatowskiej.

Po zakończeniu dyrektor Zespołu Szkół w Trębaczowie Artur Tokarz wraz z organizatorami Przemysławem Tomasiem i Dawidem Misiakiem podziękowali za wspaniałą rywalizację wszystkim uczniom, wręczając dyplomy oraz słodkie upominki.

Dnia 16-17.11.2023r. w Łęce Opatowskiej odbył się Finał Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców w kategorii młodszych i starszych.

Rozgrywki były prowadzone systemem pucharowym, rozlosowano po dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Do dalszych rozgrywek wychodziły dwie drużyny z każdej grupy.

W meczu o III miejsce (SP Opatów - SP Trębaczów) zwyciężyły Weronika Cisowska i Sandra Kruszelnicka.

Gratulacje należą się również starszej grupie, która godnie reprezentowała szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (Marta Orłowska, Olga Polishchuk, Dawid Brzeziński, Oskar Radziewiński).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!