IX Memoriał im. Tadeusza Ciacha

15 czerwca 2023r. uczniowie klas V-VIII wzięli udział w Memoriale im. Tadeusza Ciacha w Bralinie.

Rokrocznie na stadionie w Bralinie odbywa się z tego tytułu turniej piłkarski dla szkół podstawowych z powiatu. W tym roku po raz pierwszy dodatkowo odbył się turniej siatkarski dla dziewczyn na nowej hali sportowej w szkole.

Na hali sportowej w Bralinie rozegrano równolegle mecze na dwóch boiskach siatkarskich. Dziewczęta po raz kolejny nie miały sobie równych zwyciężając w grupie z Mikorzynem i z Nową Wsią Książęcą, a w finale o I miejsce nasze uczennice wygrały z Bralinem. Na podium nasze mistrzynie powiatu sięgnęły znów po puchar dla szkoły w Trębaczowie.

W tym roku na wytyczonych dwóch boiskach piłkarskich rywalizowało 6 drużyn. Graliśmy systemem "każdy z każdym". Nasi uczniowie zajęli 4 miejsce.

Szkoły biorące udział w piłce nożnej i w piłce siatkowej: SP nr 2 Kępno, SP Mikorzyn, SP Perzów, SP Bralin, SP Rychtal, SP Trębaczów, SP Nowa Wieś Ks.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM SPORTOWCOM !!!!

Reprezentowali nas: Jagoda Jańska, Natalia Kruszelnicka, Zuzanna Zapolna, Karolina Marczyk, Ada Janczak, Agata Klimek, Lena Zając, Dariusz Domagała, Jan Zapolny, Tobiasz Płucienniczak, Aleksander Sokalski, Oskar Radziewiński, Andrzej Tatar, Dominik Orłowski, Marcel Supianek, Szymon Karnasiewicz.

Dziękujemy za zaproszenie gospodarzom turnieju, Szkole Podstawowej w Bralinie!