Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dzisiaj w szkole świętowaliśmy sukces naszych dziewcząt z klas 7 i 8 (Igrzyska Młodzieży Szkolnej rocznik 2008-2009), które zwyciężyły w etapach gminnych, w półfinałach oraz finałach piłki siatkowej rozegranych na sali gimnastycznej w Perzowie.

27 stycznia 2023 roku w zawodach gminnych żeńska drużyna ze Szkoły Podstawowej w Trębaczowie pokonała drużynę reprezentującą  Szkołę Podstawową w Perzowie, awansując jednocześnie do kolejnego etapu - Półfinału Mistrzostw Powiatu, które rozegrano 15 lutego 2023 roku w Perzowie. Nasze zawodniczki zwyciężyły z drużynami z SP nr 3 Kępno (2:1) oraz z SP Bralin (2:0) i przeszły do rundy finałowej w kolejnych zawodach siatkarskich. Najlepszą zawodniczką zawodów półfinałowych została Natalia Kruszelnicka z klasy 8.

24 lutego 2023 roku na sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Perzowie nasze dziewczęta w nie miały sobie  równych i ponownie zdeklasowały rywalki, wygrywając  z drużyną z SP Rychtal (2:0), a w wielkim Finale Mistrzostw Powiatu Kępińskiego zwyciężyły z drużyną SP nr 1 Kępno (2:1). Najlepszą zawodniczką zawodów finałowych została ponownie uczennica naszej szkoły - Jagoda Jańska z klasy 8.

Gratulujemy wielkiego sukcesu naszym dziewczętom i awansu do Finału Mistrzostw Rejonu w Kaliszu, które odbędą się już na 9 marca w Kaliszu.

Drużyna chłopców  również osiągnęła wysokie 4 miejsce w Finałach  Mistrzostw  Powiatu w Kępnie.

Wielkie gratulacje!

Skład drużyny dziewcząt SP Trębaczów:

Natalia Kruszelnicka, Jagoda Jańska, Ada Janczak, Zuzanna  Zapolna, Lena  Zając, Karolina Marczyk, Malwina Szymczak, Agata Klimek, opiekun – Przemysław Tomaś

Skład drużyny chłopców SP Trębaczów:

Dariusz Domagała, Dawid Grabowski, Jan Zapolny, Tobiasz Olech-Płucienniczak, Szymon Siudy, Marcel Żuraw,  opiekun – Przemysław Tomaś