Futsal 2024

W dniu 15.12.2023 na sali gimnastycznej w Trębaczowie odbyły się „Mistrzostwa Gminne w Halowej Piłce Nożnej” Chłopców rocznika 2011 i młodsi oraz 2010-2009.

Gospodarze turnieju SP Trębaczów stoczyli pojedynki z SP Perzów i zajęli I miejsca. Drużyny zagrały ze sobą 2x12m, systemem  czterech w polu + 1 bramkarz. Po zakończonych rozgrywkach zawodnikom wręczono dyplomy i zaproszono na słodki poczęstunek.

W czwartek, 21 grudnia 2023 w Zespole Szkół w Trębaczowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Futsalu w ramach "XXV Igrzysk Dzieci 2023/2024". Dyrektor Zespołu Szkół w Trębaczowie Artur Tokarz życzył powodzenia wszystkim zespołom. Organizatorzy Przemysław Tomaś i Dawid Misiak przedstawili zasady gry, sędzią turnieju był Dawid Karnasiewicz.

Do turnieju przystąpiło osiem reprezentacji szkół podstawowych z naszego powiatu. W wyniku rywalizacji sportowej pierwsze miejsce zajęła reprezentacja SP nr 2 w Kępnie, wygrywając w rzutach karnych z reprezentacją SP w Łęce Mroczeńskiej. Trzecie miejsce zajęła kępińska "Trójka", na czwartym miejscu uplasowali się gospodarze turnieju reprezentacja SP w Trębaczowie. Pamiątkowe puchary i dyplomy w imieniu Starosty Kępińskiego  Roberta Kieruzala wręczyła Wójt Gminy Perzów Danuta Froń, Patryk Tuszyński oraz Powiatowy Organizator Sportu Adam Kłodnicki. Po zakończonych rozgrywkach zawodników zaproszono na słodki poczęstunek i napoje.

11.01.2024 w Bralinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w kategorii starszej w Futsalu w ramach "XXV Igrzysk Młodzieży 2023/2024. Gminę Perzów reprezentowała Szkoła Podstawowa w Trębaczowie, która po zaciętej rywalizacji ostatecznie zajęła 6 miejsce.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM RAZ JESZCZE!