Dyniowy Zawrót Głowy - Konkurs

W związku z obchodami Dnia Dyni Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najciekawiej i najzabawniej ozdobioną dynię .
Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością, a ilość prac była imponująca. Na wystawie pojawiły się aż 53 dynie po metamorfozie. Wszystkie piękne i niepowtarzalne. Niektóre wyglądały zabawnie, inne wzbudzały strach, a jeszcze inne zachwycały wzorem i pomysłowością. Wybór najciekawiej i najzabawniej ozdobionej dyni był niezwykle trudny. Dlatego jurorami zostali wszyscy uczniowie. Każdy mógł zagłosować i wybrać najciekawszą pracę. Wybrano 10 prac, które uzyskały największą liczbę głosów.
Najciekawsze prace, zdaniem uczniów, wykonali: Franciszek Gaicki - kl.I, Franciszek Czemplik- kl.II, Jagoda Mielcarek- kl.II,  Karol Oziembłowski- kl. II,  Zuzanna Nowakowska - kl. III,  Adrianna Sobczyk- kl. III,  Zofia Domagała - kl.IV, Klara Wiercińska - kl. IV,  Dawid Uszycki - kl. V,  Maciej Poręba - kl.VI .
Wszyscy uczniowie, którzy przystąpili do konkursu, otrzymali skromne upominki. Nagrody zakupiono z funduszy Sklepiku Szkolnego.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.