Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

„Szkoła uczy Cię tego, o czym nawet nie wiedziałeś, że nie wiesz.”

Daniel J. Boorstin

Czwarty września – początek roku szkolnego. Zadzwonił pierwszy dzwonek. Koniec wakacji! Dla uczniów, rodziców i nauczycieli zaczął się bardzo intensywny okres.

Nowy rok szkolny 2023/2024 uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Trębaczowie tradycyjnie rozpoczęli mszą świętą. Potem w hali sportowej odbył się uroczysty apel, w którym uczestniczyli: Pani Wójt Danuta Froń, Pani sołtys Cyryla Pietrus, rodzice, uczniowie i wszyscy pracownicy szkoły. Pan Dyrektor Artur Tokarz przywitał wszystkich serdecznie i zapoznał z organizacją nowego roku szkolnego. Pani Wójt natomiast życzyła  wszystkim uczniom dużo wytrwałości, uśmiechu i radości na cały rok, wielu sukcesów w nauce i dobrych relacji z rówieśnikami.

Apel zakończyło uroczyste pożegnanie pani kucharki Haliny Wojtun, która przeszła na emeryturę. Do podziękowań Pana Dyrektora dołączyła Pani Wójt, Rada Rodziców i uczniowie.

Dziękujemy Pani Halince za zdrowe, smaczne obiady i przepyszne deserki.