ORZEŁ BIAŁY - NASZA DUMA - konkurs plastyczny

W związku z Dniem Orła Białego, który przypada 2 maja, w naszej szkole przeprowadzono konkurs plastyczny dla uczniów klas I - VIII. Święto to ma charakter patriotyczny i podkreśla rangę ojczystego godła, a także zwraca uwagę na to, jak powinniśmy traktować symbole narodowe.

Zadaniem uczniów było przedstawienie w dowolnej technice plastycznej swojej wizji polskiego orła. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Samorząd Uczniowski.

W kategorii klas I- IV nagrodzeni uczniowie to: Franciszek Czemplik, Michał Poręba, Kinga Nowakowska, Maja Kosztyła, Alicja Supianek, Nadia Maksyminko, Maja Waloszczyk .

W kategorii klas V- VIII nagrody otrzymali : Zuzanna Zapolna, Virsaviia Bilenko, Nikodem Kosztyła, Marta Orłowska, Bartłomiej Waloszczyk, Agata Klimek.

Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów