Rogrywki piłkarskie

W dniu 14 kwietnia 2023r. chłopcy z klas III – IV, V - VI wzięli udział w zawodach piłki nożnej w „Wielkopolskim Turnieju Orlika”. Runda eliminacyjna rozgrywana była na orliku w Perzowie.

W turnieju brało udział 6 drużyn: SP Trzcinica, SP Perzów, SP Trębaczów, SP Łęka Opatowska, SP Bralin oraz SP Opatów. Rundę eliminacyjną rozpoczęli uczniowie z SP Trzcinica i SP Perzów. W półfinale zremisowaliśmy z Bralinem 1:1, w decydujących rzutach karnych ulegliśmy 2:3 z rywalem.  Nasi chłopcy zajęli trzecie miejsce w turnieju wygrywając z  SP Opatów.

Skład SP Trębaczów:

Radosław Kozieł (3kl), Danylo Solovei (kl. 3), Oskar Henrych (kl.3), Hubert Kaczmarek (kl.4), Szymon Karnasiewicz (kl.5), Maciej Poręba (kl.5), Kristian Jaskuła (kl.5), Marcel Słupianek (kl.5), Dominik Czepiel (k.5l), Dominik Orłowski (kl.6), Dawid Brzeziński (kl.6), Hubert Węglarz (kl.6), opiekun Przemysław Tomaś

17 kwietnia drużyna starsza chłopców z Trębaczowa pokonała SP Perzów i awansowała do Mistrzostw Powiatu Kępno.

18 kwietnia nasi uczniowie wzięli udział w rozgrywkach powiatowych odbywających się w Baranowie. W turnieju brało udział 8 drużyn: SP 3 Kępno, SP 1 Kępno, SP Mroczeń, SP Bralin, SP Trzcinica, SP Trębaczów, SP Opatów, SP Baranów. Zajęliśmy 7 miejsce.

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH SPORTOWCÓW !!!