Zespół Szkół w Trębaczowie

Mistrzostwa Rejonu w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców

W dniu 14 marca 2023 dziewczęta z SP Trębaczów uczestniczyły w Mistrzostwach Rejonu Kalisz w Piłce Siatkowej.

Nasze zawodniczki spisały się bardzo dobrze. Wcześniej nie miały sobie równych w Mistrzostwach Powiatu, pokonując w finale drużynę z  SP nr 1 w Kępnie.

Mistrzostwa Rejonu rozgrywano równolegle na trzech boiskach siatkarskich na hali gimnastycznej w Krotoszynie. Rozlosowano 9 zespołów do 3 grup eliminacyjnych w systemie „każdy z każdym”. Rozpoczęliśmy od porażki 2-0 z SP z  Krotoszyna, w kolejnym meczu wygraliśmy z SP Skalmierzyce. W grupie eliminacyjnej zajęliśmy drugie miejsce i awansowaliśmy do finału. Ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce na 9 zespołów. Wielkie Gratulacje!!!

Skład SP Trębaczów:

Lena Zając, Natalia Kruszelnicka, Jagoda Jańska, Ada Janczak, Malwina Szymczak, Agata Klimek, Karolina Marczyk, Daniela Bilenko , opiekun Pzemysław Tomaś

Kolejne Mistrzostwa Rejonu Kalisz w 4-kach Siatkarskich w kategorii młodszych chłopców odbyły się na salach gimnastycznych w Kaliszu.   20 kwietnia 2023r.  nasi zawodnicy również spisali się na medal. Wcześniej nie mieli sobie równych w Mistrzostwach Powiatu, pokonując w finale SP Rychtal.

W ostatnim meczu zwyciężyliśmy z SP Ostrzeszów. W grupie eliminacyjnej zajęliśmy drugie miejsce, zajmując ostatecznie 5 miejsce w rejonie.

Oskar Radziewiński, Artur Supianek, Dominik Orłowski, Błażej Kos, Marcel Supianek, Szymon Karnasiewicz, Hubert Węglarz, Hubert Kaczmarek, Dawid Brzeziński, opiekun Przemysław Tomaś