Wielki Konkurs ZZO Olszowa - wygrana ucznia z naszej szkoły

Celem konkursu było zwiększenie świadomości ekologicznej wśród młodzieży gospodarowaniem odpadami i pokazanie jak segregować śmieci. W konkursie w kategorii II dla klas IV- VIII ,, Eko- rymy dla środowiska " ważne było, aby przekazane prace były zgodne z tematem, wskazaną formą wiersza i charakteryzowały się ciekawym pomysłem.

Ponadto w każdej pracy należało zawrzeć nazwę organizatora konkursu, tj. Zakład Zagospodarowania Odpadów Olszowa. Wśród laureatów znalazł się uczeń klasy V naszej szkoły - Maciej Kowalczyk, który zajął zaszczytne III miejsce.

Jesteśmy bardzo dumni z Maćka i życzymy Mu dalszych sukcesów. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.