Piłkarskie rozgrywki na ORLIKU w Perzowie

12.04.2022 w Perzowie na ORLIKU rozegrano powiatowe rozgrywki w piłce nożnej. W turnieju brały udział szkoły podstawowe w roczniku 2009 kategoria - młodsi.

W tegorocznej edycji „Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2022” wzięły udział drużyny: SP nr1 Kępno, SP Bralin 1, SP Bralin 2, SP Baranów, SP Perzów i SP Trębaczów. Rundę eliminacyjną szkoły grały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Nasza szkoła awansowała do następnej fazy półfinałowej. Drużyna z Trębaczowa zajęła 4 miejsce. Gratulujemy.

W kategorii starszej chłopców (rocz. 2008-2009) rozegrano Gminne Mistrzostwa w Piłce Nożnej na Orliku w Perzowie pomiędzy SP Perzów i SP Trębaczów. Nasi uczniowie zajęli drugie miejsce. Turniej odbył się 21.04.2022.