Gminne Mistrzostwa w Drużynowym Tenisie Stołowym

Poczwórny sukces tenisistów stołowych Naszej szkoły

W tegorocznych rozgrywkach sportowych na sali sportowej w Trębaczowie udało się zorganizować Gminne Mistrzostwa w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Udział wzięły uczniowie ze szkół z Gminy Perzów: SP Perzów i SPTrębaczów.

Zawody sportowe zostały zorganizowane dla dziewcząt i chłopców w kategorii klas młodszych i starszych. Po kilku godzinach wspaniałej i zdrowej rywalizacji w emocjonujących pojedynkach, uczniom naszej szkoły udało się zakończyć zawody na pierwszym miejscu podium we wszystkich czterech kategoriach, co dało im awans do kolejnych powiatowych rozgrywek w Łęce Opatowskiej.

Po zakończeniu gminnych rozgrywek dyrektor Zespołu Szkół w Trębaczowie Artur Tokarz wraz z organizatorami Przemysławem Tomasiem i Dawidem Misiakiem podziękowali za wspaniałą rywalizację wszystkim uczniom wręczając dyplomy oraz słodkie upominki. Gratulujemy !!! ŚmiechŚmiech