Dokumenty do programu Granty PPGR

Urząd Gminy Perzów zbiera do 29.10.2021 zgłoszenia do programu wspierającego rodziny popegeerowskie z dziećmi w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu w ramach Konkursu Grantowego Cyfrowa Gmina – Wsparcie rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR”, Programu Operacyjna Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Warunek zgłoszenia dziecka do programu:

- dziecko jest uczniem i mieszkańcem gminy Perzów,

- krewny w linii prostej (tj. rodzic/ opiekun prawny/ dziadek/ pradziadek) pracował niegdyś w zlikwidowanym państwowym przedsiębiorstwie gospodarki rolnej i zamieszkiwał w miejscowości lub gminie objętej PPGR,

-dziecko nie dostało w 2020 i 2021 roku na własność lub do użytku żadnego sprzętu komputerowego zakupionego ze środków publicznych lub organizacji pozarządowych.

Do programu kwalifikowane są wydatki na sprzęt zakupiony okresie od 01.02.2020 do końca realizacji projektu grantowego (można zgłaszać przypadki już zakupionego sprzętu, jeśli był to sprzęt nowy i posiada się dowód zakupu).

Uczniowie pełnoletni mogą zgłaszać się osobiście.

Zgłoszenia proszę kierować do Dyrekcji szkoły do 29.10.2021 z określeniem jakiego rodzaju sprzęt komputerowy jest uczniowi potrzebny (komputer stacjonarny, laptop, tablet)

Dokumenty do programu pobrać można również w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Trębaczowie.

Uczniowie szkół średnich składają wniosek bezpośrednio do Urzędu Gminy w Perzowie.

Dla każdego ucznia składa się oddzielny wniosek.

Bardziej szczegółowe informacje na temat zgłoszeń w ROŚGPK Urząd Gminy Perzów