Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Halowej Piłce Nożnej - styczeń 2020

Dnia 08 stycznia 2020 r. w sali gimnastycznej w Trębaczowie,odbyły siękolejne w Gminie Perzów „Mistrzostwa Powiatu Kępińskiegow Halowej Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2005 i 2006” w ramach XXI Igrzysk Młodzieży.

mistrostwawhal2020

Uroczystego otwarcia imprezy sportowej dokonała Wójt Gminy Perzów Pani Danuta Froń wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół w Trębaczowie PanemArturem Tokarzem życząc wszystkim udanej sportowej rywalizacji oraz przestrzegania bezpieczeństwa w czasie rozgrywek.

Organizator imprezy sportowejPan Przemysław Tomaśpowitał dziewięć najlepszych zespołów z Powiatu Kępińskiego ze Szkoły Podstawowej z Opatowa, Szkoły Podstawowej z Bralina, Szkoły Podstawowej z Rychtala, Szkoły Podstawowej z Mroczenia, Szkoły Podstawowej Nr 1 z Kępna, Szkoły Podstawowej Nr 3z Kępna, Szkoły Podstawowej z Trzcinicy, Szkoły Podstawowej z Perzowa i Szkoły Podstawowej z Trębaczowa.

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” w trzech grupach eliminacyjnych po trzy drużyny. Najlepsze drużyny z poszczególnych grup zmierzyły się w wielkim finale, który zakończył się zwycięstwem Szkoły Podstawowej  Nr 1w Kępnie, która awansowałado Rejonu Kaliskiego. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Mroczeniu, a trzecie miejsce Szkoła Podstawowaw Bralinie.

Po zakończeniu turnieju Dyrektor Zespołu Szkół w Trębaczowie Pan Artur Tokarz wraz
z organizatorami: Panem Przemysławem Tomaś i Panem  Dawidem Misiakiem wręczyli wszystkim drużynom dyplomy, a trzem najlepszym zespołom – puchary.

Dyrektor serdecznie podziękował za pomoc w zorganizowaniu zawodów Starostwu Powiatowemu w Kępnie, Gminie Perzów, opiekunowi sali gimnastycznej Panu Robertowi Krawczykowi, pielęgniarce sprawującej opiekę medyczną Pani Krystynie Stodolskiej oraz młodym sędziom z ponadgimnazjalnych szkół – Jakubowi Pietrzykowskiemu, Bartoszowi Wice i Dawidowi Karnasiewiczowi.