Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Halowej Piłce Nożnej - listopad 2019

Dnia 13 listopada 2019r. w sali gimnastycznej w Trębaczowie, w ramach XXI Igrzysk Młodzieży, odbyły się  Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2007 i młodsi.

halowka

Dyrektor Zespołu Szkół w TrębaczowiePan Artur Tokarz uroczyście dokonał otwarcia imprezy życząc wszystkim sukcesów, zdrowej sportowej rywalizacji, przestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz gry fair play.

Organizatorzy imprezy sportowejPan Przemysław Tomaś i Pan Dawid Misiak powitali dziewięć najlepszych zespołów z Powiatu Kępińskiego ze Szkoły Podstawowej z Opatowa, Szkoły Podstawowej z Bralina, Szkoły Podstawowej z Rychtala, Szkoły Podstawowej z Donaborowa, Szkoły Podstawowej Nr 1 z Kępna, Szkoły Podstawowej Nr 2 z Kępna, Szkoły Podstawowej z Trzcinicy, Szkoły Podstawowej z Perzowa i Szkoły Podstawowej z Trębaczowa.

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” w trzech grupach eliminacyjnych po trzy drużyny. Najlepsze drużyny z poszczególnych grup zmierzyły się w wielkim finale, który zakończył się zwycięstwem Szkoły Podstawowej  Nr 1w Kępnie, która awansowałado Rejonu Kaliskiego. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kępnie, a trzecie miejsce Szkoła Podstawowaw Rychtalu.

Po zakończeniu turnieju Dyrektor Zespołu Szkół w Trębaczowie Pan Artur Tokarz wraz
z organizatorami: Panem Przemysławem Tomasiem i Panem  Dawidem Misiakiem wręczyli wszystkim drużynom dyplomy, a trzem najlepszym zespołom – puchary.

Dyrektor serdecznie podziękował za pomoc w zorganizowaniu zawodów Starostwu Powiatowemu w Kępnie, Gminie Perzów oraz młodym sędziom z ponadgimnazjalnych
szkół – Jakubowi Pietrzykowskiemu, Bartoszowi Wice i Dawidowi Karnasiewiczowi.