Dzień Edukacji Narodowej 2019

14 października w Szkole Podstawowej w Trębaczowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przybyłych  gości, nauczycieli i uczniów powitał dyrektor szkoły – pan Artur Tokarz, który złożył życzenia wszystkim pracownikom oraz podziękował nauczycielom za trud, serce i ogromny  wysiłek włożony w wychowanie i nauczanie dzieci i młodzieży.

den_2019

Niezwykle uroczystym i podniosłym momentem było ślubowanie pierwszoklasistów w obecności Sztandaru Szkoły oraz  pasowanie ich na pełnoprawnych członków społeczności uczniowskiej. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, a tym samym wykazały, że zasługują na miano stuprocentowych uczniów. Było to duże przeżycie dla wszystkich obecnych, które zakończyło się wręczeniem pamiątkowych dyplomów, słodkich upominków i wspólnym zdjęciem.