KONKURS PLASTYCZNY "LAURKA DLA MAMY"

LAURKA DLA MAMY

W miesiącu maju 2018 odbył się przedszkolny konkurs plastyczny pod hasłem  „LAURKA DLA MAMY” promujący wartości rodzinne w wychowaniu małego dziecka.

Wśród wielu prac zgłoszonych do konkursu znalazły się nie tylko prace malowane kredką, ale także wycinanki, wyklejanki oraz kompozycje plastelinowe. Maluchy z ogromnym zaangażowaniem wykonały swoje „dzieła”. Jak przyznali członkowie Jury wybór był naprawdę trudny, a wyeksponowane na szkolnym korytarzu laurki prezentowały się naprawdę wspaniale.

I MIEJSCE

6 – LATKI TRĘBACZÓW: Marcel Supianek, Zuzia Zapolna, Antoś Zapolny, Maciek Poręba.

5 – LATKI TREBACZÓW:   Sandra Kruszelnicka, Ksenia Ambrozia.  MIECHÓW:   Dominik Okrasa.

4 – LATKI  TRĘBACZÓW:  Danylo Solovei, Klaudia Wąsik, Zosia Domagała.  MIECHÓW:  Wojtek Klimek, Maria Węglarz.

3  LATKI  TRĘBACZÓW: Alicja Kasiuba.   MIECHÓW:  Alan Wójcik

2,5 LATKI  MIECHÓW:  Miłosz Pietras, Jagoda Mielczarek, Maja Kosztyła.

6 – LATKI  TRĘBACZÓW: Aurelia Wąsik, Piotr Kokot, Nikodem Kosztyła.

5 – LATKI  TREBACZÓW:   Maja Waloszczyk.   MIECHÓW:   Filip Hurny.

4 - LATKI  TREBACZÓW:  Jakub Ignasiak, Klara Wiercińska.  MIECHÓW:  Liliana Dębna,

Aleksandra Supianek.

3  LATKI MIECHÓW; Oliwia Puchała.

5 – LATKI TREBACZÓW:   Dawid Uszycki

3 -  LATKI  MIECHÓW:  Alicja Supianek

UDZIAŁ W KONKURSIE WZIĘŁY TEŻ NASTĘPUJĄCE PRZEDSZKOLAKI:

Trębaczów –  6 Latki – Lena Wojtkowska, Szymon Karnasiewicz, Dominik Czepiel, Brajan Kupczak.

Trębaczów –  5 Latki -  Oliwier Górniak, M. Klimpel, Alan Stojek, Hubert Kaczmarek, Milena Wożniak.

Trębaczów –  4 Latki – Marta Kokot, Rafał Kokot, Radek Kozieł, Oskar Henrych.