V Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Bralinie

Dzięki swoim wokalnym umiejętnościom  uczennica Zespołu Szkół w Trębaczowie - Łucja Grzegorek zajęła II miejsce w V Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Bralinie. Organizatorem Festiwalu była Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bralinie, przy współpracy Urzędu Gminy w Bralinie, Starostwa Powiatowego w Kępnie oraz Księży Parafii pod wezwaniem św. Anny w Bralinie. Przesłuchania konkursowe odbyły się 15 grudnia 2016 r. w świetlicy „Tęcza” w Bralinie. Nad przygotowaniem uczennicy czuwała pani Iwona Światlak. Do zmagań przystąpili uczniowie 16 szkół podstawowych powiatu kępińskiego.
     Jury wyłoniło laureatów, którzy zaprezentowali swoje zdolności wokalne oraz odebrali nagrody podczas galowego koncertu 8 stycznia 2017r. w Sanktuarium Matki Boskiej Pólkowskiej w Bralinie.

Gratulujemy!