Święto Pluszowego Misia

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25 listopada 2016 roku obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Na wstępie Pan Dyrektor powitał wszystkich uczniów i przedstawił program uroczystości. Następnie uczniowie klasy V zreferowali przygotowana prezentację multimedialną związana z historią obchodów tego święta. Wszyscy uczniowie z uwaga wysłuchali tych ciekawych informacji. Po zakończeniu prezentacji uczennice z klasy V i VI zachęciły pozostałych uczniów do nauki piosenki o misiu i jego zwyczajach. Uczennice klasy IV przygotowały kilka zagadek dotyczących prezentacji. Do odpowiedzi na zagadki zgłaszało się wielu chętnych.

Po zakończeniu tej części Pani Dorota Więckowska wręczyła nagrody uczestnikom konkursu plastycznego „Mój ulubiony miś”. Nagrody zdobyły przedszkolaki: Maja Pietrzak, Bartek Kuźmicz. W klasie I  byli to uczniowie: Aleksander Sokalski, Miłosz Kupczak, Agata Klimek, Marta Orłowska  i  Oskar Radziewiński. W klasie II byli to:Szymon Siudy, Marcel Żuraw, Dad Jańczak, Daniela Bilenko, Tobiasz Płucienniczak, Malwina Szymczak, Jas Zapolny, Lena Zając, Jagoda Jańska i Oliwia Kordiasz. Klasa III Julia Wieścicka, Ewa Kupczak, Michalina Żuraw i Marta Smyczyńska.

Na koniec spotkania wszyscy wspólnie zaśpiewali piosenką i uwiecznili siebie i swoje ulubione misie na wspólnym zdjęciu.