Przedszkolna Olimpiada sportowa 2016

ZMAGANIA SPORTOWE PRZEDSZKOLAKÓW

Wraz z początkiem roku szkolnego przedszkolaki z Trębaczowa i Miechowa mogły wziąć udział w gminnym przedsięwzięciu sportowym pod hasłem "Przedszkolak". Tego dnia dla maluchów przygotowano szereg atrakcji. Były to między innymi wyścigi rzędów z woreczkiem, piłką oraz różnorodne tory przeszkód. Przedszkolaki mogły wykazać się sprawnością i zwinnością fizyczną. W sportowym spotkaniu uczestniczyła Pani Wójt Gminy Danuta Froń. Życzyła dzieciom wielu sukcesów i powodzenia w konkurenacjach sportowych.

Na zakończenie zmagań maluchy dla odprężenia układały konstrukcje przestrzenne według własnych pomysłów z plastikowych zakrętek. Żegnając się z przedszkolakami Pani Wójt wręczyła im pamiątkowe medale, dyplomy i słodkie upominki. Wszystkie dzieci miło i sympatycznie spędziły czas na Perzowskim "Orliku".