KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

KIERMASZ W NASZEJ SZKOLE

Jak co roku w naszej szkole podczas zebrania z rodzicami uczniowie i nauczyciele pod patronatem Samorządu Uczniowskiego zorganizowali świąteczny kiermasz. Na korytarzu w pięknej scenerii zaprezentowano prace o tematyce świątecznej wykonane specjalnie na tę okazję. Wśród pieknych ozdób znalazły się: stroiki ze świeżego świerka i z innych materiałów, choinki z włóczki, gipsowe figurki, ozdoby z szyszek, papierowe kartki z życzeniami oraz przepiękne bombki różnej wielkości i wykonane w różnych technikach.

Rodzice mogli wybrać też ozdobę swojego dziecka, co dla wykonawców było szczególnym zaszczytem. W atmosferze wzajemnych życzeń wszyscy miło spędzili czas. Część dochodu zostanie przeznaczona dla chorego chłopca z Trębaczowa.