Bal Wszystkich Świętych

JEŚLI NASZE SZCZĘŚCIE W NIEBIE BĘDZIE WSPÓLNYM ŚPIEWEM, TO DLACZEGO NIE MAMY ZACZĄĆ JUŻ TERAZ ? - te zachęcające do głębszej refleksji słowa stały się mottem przewodnim BALU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, który miał miejsce w naszej szkole po raz pierwszy.

bal_wszystkich_swietych_2017

Uroczystość odbyła się na korytarzu udekorowanym plakatami świętych, które uczniowie wykonali podczas lekcji religii i godzin wychowawczych. Wszyscy chętni uczniowie mogli też się przebrać za wybranego świętego. Prezentacje poszczególnych świętych przeplatane były piosenkami religijnymi śpiewanymi przez młodzież z kółka teatralnego.
Wszyscy przebrani zostali nagrodzeni skromnymi upominkami i dodatkowymi punktami z zachowania.

Najciekawsze plakaty wykonali;

- Amelia Poręba i Natalia Sibińska - kl .VI
- Wiktor Buczek i Mikołaj Woźniak - kl.V
- Błażej Morański i Dawid Drabent - kl.V
- Adam Jenek - kl.VI
Alina Rybalchenko - kl.VI
- Michalina Żuraw - kl.IV.

Najpiękniejsze stroje przygotowali;

- Marcel Żuraw , Kornel Zając - kl.III
- Marta Smyczyńska, Klaudia Poręba - kl. IV
- Amelia Poręba, Natalia Sibińska, Hanna Sztuka, Adam Jenek, Oliwia Nędza, Zofia Znaj - kl. VI.
- Małgorzata Buczek, Łucja Grzegorek, Zuzanna Ignasiak, Weronika Szymczak - kl. VII.

Zabawę przygotował i przeprowadził Samorząd Uczniowski.