Uroczyste zakończenie roku szkolnego

UROCZYSTE ŚLUBOWANIE ABSOLWENTÓW

Uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2015/2016 rozpoczęły się w naszej szkole w czwartek tj. 23 czerwca. W tym dniu odbyło się spotkanie uczniów i nauczycieli z Panią wójt oraz przedstawicielami biblioteki publicznej w Perzowie. Gości przybyli, aby wręczyć nagrody i medale uczestnikom konkursów, które odbywały się w ciągu ostatnich miesięcy na terenie Gminy Perzów. Pani wójt w ciepłych słowach podziękowała wszystkim za całoroczna pracę i życzyła spokojnego odpoczynku wakacyjnego.

24 czerwca wszyscy uczniowie wraz z rodzicami zgromadzili się na uroczystości kończącej naukę w bieżącym roku szkolnym. Był to szczególnie ważny dzień dla absolwentów klasy VI,  przygotowali  oni pożegnalną część artystyczną skierowaną do kolegów i koleżanek.Podczas uroczystości wyróżnienia otrzymali uczniowie szczególnie wyróżniający się w nauce. Dla ich rodziców przygotowano listy gratulacyjne. Na zakończenie  spotkania  absolwenci zatańczyli  poloneza.