"Wszystkiemu co złe, mówimy nie."

WSZYSTKIEMU CO ZŁE, MÓWIMY NIE

W dniu 17maja 2016 klasy młodsze i dzieci z przedszkola uczestniczyły w przedstawieniu profilaktycznym pt: "Wszystkiemu co złe, mówimy nie", które odbyło sie w Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie. Wspólne oglądanie miało na celu kształcenie u dzieci nawyków kulturalnego zachawania. Wszystkie najważniejsze zasady współżycia w grupie rówieśniczej ilustrowane były tekstami wierszy i bajek. Między innymi wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Aleksandra Fredry.

Dzieci miały możliwość włączania się w przebieg przedstawienia poprzez aktywne odgrywanie ról i recytowanie fragmentów wierszy. Przy tej okazji nauczyły sie też nowej piosenki. Dla wszystkich dzieci był to czas wesołej i pouczajacej zabawy.