Wielkanocne warsztaty z alpakami

W ramach przygotowań do świąt Wielkiej Nocy uczniowie klasy czwartej wzięli udział w warsztatach świątecznych i odwiedzili zagrodę z alpakami w Zbyczynie.

Pani Agnieszka przygotowała wiele atrakcji: sianie rzeżuchy, przejazd kolejką, ognisko z kiełbaskami oraz wykonanie zajączków wielkanocnych z siana. Był to też wyjątkowy czas spędzony na karmieniu, głaskaniu i przytulaniu zwierząt: alpak, kóz, kucyków i wielbłąda. Nie zabrakło wspólnej zabawy i wesołych chwil na placu zabaw: trampolina, tyrolka, huśtawki.  To nasze kolejne ekscytujące spotkanie  na łonie natury w towarzystwie oswojonych zwierząt.

Dziękujemy Pani Agnieszce, Panu Leszkowi i Filipowi za zaproszenie do swojego gospodarstwa, okazaną życzliwość i poświęcony czas. „Alpakowy zawrót głowy” - polecamy to wyjątkowe miejsce.