Dzień Edukacji Narodowej

14 października w Zespole Szkół w Trębaczowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uczestniczyli w niej zaproszeni goście, przewodniczący RR - pan Mariusz Szymczak, pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice uczniów klasy pierwszej. Po powitaniu przez pana dyrektora Artura Tokarza głos zabrali pierwszoklasiści prezentując swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Piękny występ zakończyło uroczyste ślubowanie. Była to wyjątkowa i pełna wrażeń chwila dla wszystkich pierwszaków . Od tej pory stali się pełnoprawnymi uczniami szkoły . Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymali od swoich rodziców rożki z niespodzianką. Uroczystość zakończyły życzenia od Samorządu Uczniowskiego i krótka część artystyczna przygotowana przez aktorów z kółka teatralnego .W ten sposób uczniowie wyrazili swoją wdzięczność wszystkim pracownikom szkoły za poświęcenie i trud włożony w ich edukację i wychowanie.