Dzień Wiosny 2019

W czwartek 21 marca uczniowie naszej szkoły obchodzili DZIEŃ WIOSNY. Był to miły i radosny dzień. Pierwszym punktem wspólnej zabawy była prezentacja uczniów poszczególnych klas. Zadaniem każdego zespołu było przygotowanie marzanny wykonanej z produktów spożywczych oraz przedstawienie zabawnej scenki czy też skeczu.

Najwięcej emocji dostarczył wszystkim uczestnikom program „The Voice of Szkola”, który okazał się hitem dnia.  W jury zasiedli Justeo, Antek Kfiatkofski oraz Piotron i Barton.  Uczestnicy programu musieli wykazać się nie tylko talentem muzycznym, ale również i poczuciem humoru. Zaprezentowali utwory z różnych gatunków muzycznych, zarówno dla dzieci i młodzieży. Wszystkim wokalistom dopingowali gorąco koledzy z klas, którzy specjalnie przygotowali dla nich transparenty i włączali się do śpiewu.

Następnie uczniowie ruszyli na wiosenny pochód ostatecznie rozprawić się z Panią Zimą. Podczas spaceru śpiewali i grali na tradycyjnych instrumentach muzycznych oraz tych własnoręcznie wykonanych. Na koniec tradycyjna marzanna wykonana w stylu eko została spalona na boisku szkolnym, a te „jadalne” uczniowie kosztowali podczas projekcji wybranych filmów.

W dobrych humorach i z ładunkiem pozytywnej energii, pełni nadziei, że wiosna zawita na dobre, uczniowie rozeszli się do domów. Ten dzień zaliczamy do udanych. Zadbał o to Samorząd Uczniowski, który miał pieczę nad całością imprezy.