DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Z okazji Dnia Babci i Dziadka w naszej szkole odbyła się uroczystość przygotowana dla seniorów przez dzieci przedszkolne i uczniów klas młodszych. We wtorkowe popołudnie wszyscy zaproszeni goście zgromadzili się na Sali, by obejrzeć i wysłuchać popisy młodych artystów. Na wstępie klasa I serdecznie przywitała babcie i dziadków.  Potem uczniowie klas III wykonali taniec „Zasiali górale” i przedstawili scenkę improwizowaną pt:  Współczesna interpretacja znanych baśni dla dzieci”      . Dopełnieniem części artystycznej był montaż słowno-muzyczny w wykonaniu przedszkolaków i uczniów klasy II.

Na zakończenie wnukowie odśpiewali gromkie STO LAT i zaprosili swoich dziadków na wspólny poczęstunek podczas, którego wręczyli seniorom własnoręcznie wykonane upominki