Wycieczka do Wrocławia

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

Z okazji zbliżających się Mikołajek uczniowie naszej szkoły wybrali się wraz z opiekunami na całodniową wycieczkę do Wrocławia. Wcześnie rano wszyscy z ogromnym entuzjazmem zajęli miejsca w autokarze i wyruszyli w drogę.

Pierwszym punktem program był sens filmowy  w kinie „Korona” pt: „Wilk w owczej skórze”. Pełna efektów specjalnych animowana opowieść  bardzo zainteresowała dzieci. Oglądali oni z zaciekawieniem perypetie bohaterów. Na szczęście jak to w bajkach bywa wszystko skończyło się szczęśliwie.

Po posiłku w Mc Donald”s  wycieczka wyruszyła do centrum miasta, by podziwiać przepiękną panoramę Wrocławia z wieży widokowej Sky Tower. Dla maluchów było to ogromne przeżycie, ale wszyscy dzielnie wsiedli do windy, która zawiozła ich aż na czterdzieste dziewiąte piętro. Pobyt w centrum uczniowie wykorzystali  też na krótki spacer alejkami galerii handlowej, by podziwiać piękne świąteczne dekoracje.

Wszyscy uczestnicy w drodze powrotnej opowiadali o swoich wrażeniach i przeżyciach.