Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2016

ŚLUBOWANIE KLASY I

Z okazji Dnia Edukacji  Narodowej starsi i młodsi uczniowie uczestniczyli we mszy świętej celebrowanej przez księdza Pawła Świątka, po czym udali się wraz z rodzicami na uroczyste spotkanie zorganizowane w szkole.  Na wstępie głos zabrał Dyrektor Pan Artur Tokarz serdecznie witając wszystkich zebranych, a w szczególności członków Rady Rodziców, miejscowych sołtysów, Panią Sekretarz Gminy Weronikę Urbańską oraz uczniów i nauczycieli. Dyrektor przekazał też życzenia Pani Wójt Gminy Danuty Froń  skierowane do nauczycieli.

Uczniowie klasy I tego dnia złożyli uroczyste ślubowanie, przyrzekając być dobrym Polakiem, sumiennym uczniem i serdecznym kolegą. Maluchy przedstawiły część artystyczną nawiązującą do treści, które już opanowały, śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły.  Dla wszystkich pierwszaków było to ogromne przeżycie.

Życzymy im powodzenia i wytrwałości w codziennym pogłębianiu wiedzy i umiejętności.